Олександр Мартюк: "Приїзд "Карпат" – велике свято для Сум"

05 вересня 17:29
Переглядів: 338
кубок України

Незважаючи на те, що до сьогоднішнього матчу проти СК «Дніпро-1» залишалося лише кілька годин, помічник головного тренера ПФК «Суми» Олександр Мартюк, який свого часу входив до тренерського штабу Олександра Севідова в «Карпатах», не відмовив у коментарі для Інформаційного центру зелено-білого клубу. Олександр Леонідович поділився своїми думками щодо жеребкування третього попереднього етапу Кубка України.

– Такий жереб ми сприйняли дуже позитивно. Суми хочуть бачити команди високого класу. Це буде велике свято для міста, коли приїде команда такого рівня, як «Карпати».

– Перед жеребкуванням у вас були певні побажання стосовно майбутніх суперників?
– Як і всі команди нижчого рівня, хотілося зіграти у себе вдома з грандом. Перевірити себе, показати вболівальникам хорошу команду. Це нормальне явище. 

– Якою була ваша перша реакція, коли дізналися, що зіграєте з «Карпатами»?
– Перші думки? Подумав, що пропрацювали там рік і доволі небезуспішно. Львів для нас був приємним, як в контексті роботи, так і в побутовому плані. Про місто спогади максимально позитивні.

– В «Карпатах» ви працювали разом із Сергієм Золотницьким, якому ви зараз допомагаєте у тренерському штабі ПФК «Суми». Слідкували за ходом жеребкування разом?
– Ми дивилися трансляцію у різних кімнатах. Звичайно, що трансляція ФФУ залишала бажати кращого: не було звуку і ніхто не міг зрозуміти, що там відбувається. Однак всі потім зустрілися, посміялися... «Карпати» – один з рідних наших клубів. Словом, зустріли цю новину з усмішкою на обличчі. 

– Маєте знайомих у львівській команді?
– Звичайно, зокрема, часто спілкуємося з Богданом Стронціцьким, тренером воротарів «Карпат». Знаємо лікарів, масажистів. Всіх пам’ятаємо. Це футбольний світ – він маленький і тут всі один одного знають. Особливо приємно згадувати позитивні моменти роботи в «Карпатах». Тепер побачимо цих людей в Сумах.

– На який прийом слід очікувати «Карпатам»?
– (сміється) Як і всі нормальні команди, ми хочемо виграти. Ми розуміємо, що «Карпати» на даний момент, мабуть, на голову сильніші за нас. Проте ви ж розумієте, що у футболі буває всяке. Надіємося на хорошу і красиву гру, яку відвідає багато вболівальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: