Олександр ПЕТРІВ: "Змагання у такому «холодильнику» – це радше виняток з правила"

06 листопада 20:12
Переглядів: 306
Петрів

Олександр Петрів знову став чемпіоном країни у щасливій для себе «олімпійці», а після перемоги відповів на кілька наших запитань.

– У кваліфікації я непогано відстрілявся, а ось фінальним результатом відверто незадоволений, – повідомив Олек-сандр Петрів. – На попередньому чемпіонаті країни я переміг з результатом 30 очок, а тепер лише 23. Можливо, через холод. На щастя, у Львові тренування чи змагання у такому «холодильнику» – це радше виняток з правила: у нас є зимовий тир. Але цього разу нам не пощастило: чемпіонат був запланований у відкритому тирі, і організатори не могли передбачити холод, який зненацька прийшов на зміну хорошій погоді.

– Вас не вибили з колії ні холод, ні безліч додаткових перестрілок…

– Усі фіналісти нервували, і я також. Але по мені це менше було помітно. Як-не-як, а у мене досвіду значно більше, ніж у суперників. Коли ти вже стріляв у фіналах Олімпійських ігор чи чемпіонатів планети, жодна перестрілка першості країни не може викликати надмірного нервового напруження.

– Свого «крокодила», який вам приніс олімпійське «золото», ви поміняли на інший пістолет…

– Так, у мене вже інша зброя. Поводиться вона краще за попередню. Але до неї потрібно довше звикати. Я довго не міг визначитися, з яким пістолетом продовжувати працювати: якийсь час стріляв з нового, потім повертався до «крокодила». Тому й результати пішли шкереберть. Але уже півроку я стріляю з нового «Хаммерлі». Це вже остаточний вибір. У світі з такої зброї цю дисципліну стріляю лише я один. Цей пістолет не призначений для швидкісної стрільби. Але наш майстер-зброяр Ніязі Ібрагімов, той самий, який з двох різних моделей пістолета свого часу зібрав мені «крокодила», суттєво переробив під мене і «Хаммерлі». За кордоном таких майстрів немає. Тож мої суперники змушені задовольнитися італійським «Пардіні», вкрай ненадійним пістолетом, який дуже часто дає осічку. Останній сезон був не надто вдалим для мене. За чотири місяці до лондонської Олімпіади я травмував руку, і весь цей час не тренувався, тож пропустив етапи Кубка світу. Тепер я відновив тренування. І вже у новому олімпійському циклі на трьох стартах демонструю доволі стабільну стрільбу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: