Олександр Савошко: "Верес" допоміг мені вирости як футболісту"

29 квітня 13:39
Переглядів: 136
Савошко

Півзахисник футбольного клубу “Львів” Олександр Савошко пригадав своє перебування в дублі рівненського “Вереса”, розповів про особисті цілі  та чим любить займатись окрім футболу.

– Олександре, розкажи як тобі в ФК “Львів” після рівненського “Вереса”?

– Дуже радий, що повернувся в ФК “Львів”. Тут хороші досвідчені гравці та тренери, з якими я відчуваю, що прогресую з кожним тренуванням, а це дуже важливо для мене. Буду старатися викладатись на максимум і виконувати все, що від мене вимагають. У дублі “Вереса” я провів досить небагато часу, проте там я мав можливість тренуватися з першою командою, а це дуже цінний досвід. Безумовно, побачив щось нове для себе та дуже радий цьому, “Верес” допоміг мені вирости як футболісту.

– Не було бажання залишитись в команді та спробувати потрапити в основну команду “червоно-чорних”?

– У дублі я перебував на правах оренди. На момент коли я був у “Вересі”, то думав лише про те як допомогти команді добитись потрібного результату. Звичайно, що у мене було велике бажання потрапити у першу команду та грати у Вищій лізі, таке бажання є у кожного футболіста.

– Відвідуєш матчі колишнього клубу у Львові?

– Якщо випадає нагода, звичайно, стараюсь відвідувати матчі “Вереса”, не лише основної команди.

– Якому футболу надаєш перевагу та за який клуб вболіваєш?

– Мені подобається англійський футбол, мрію в майбутньому там грати. Вболіваю за лондонський “Арсенал”, дуже подобається ця команда. А улюбленим футболістом з дитинства був Рональдіньо.

– Розкажи про особисті цілі на другу половину сезону 2017/18?

– Хотілось би принести якнайбільше користі команді, віддавати максимум гольових передач та забивати. Буду робити все для покращення турнірного становища ФК “Львів”.

– Який матч у твоїй футбольній кар’єрі для тебе найбільш пам’ятний?

– Важко виділити якийсь окремий матч, адже кожен гра важлива та в якійсь мірі пам’ятна для мене.

– Окрім футболу маєш якесь хобі?

– Хобі в мене як такого нема, але любимо з братом пограти настільний теніс.

– Всім відомо що Володимир перейшов у вінницьку “Ниву-В”…

– Так, мій брат грає у складі вінницької “Ниви-В”, Володя вирішив спробувати свої сили в іншій команді та проявляє себе доволі з сильної сторони. Я надіюсь, що в нього там все вдасться і він зможе добитись великих успіхів, чого я йому і бажаю.

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: