Олександр Севідов: "А які у "Карпат" амбіції?"

26 червня 00:09
Переглядів: 535
Севідов

Олександр Севідов відповідаючи на запитання журналістів, підводить підсумки роботи в "Карпатах"

"Ніякої специфіки я не помітив. У Львові багато відданих уболівальників, які підтримують як під час перемог, так і під час поразок. Звичайно, є й такі, що критикують команду постійно, звільняють тебе, обзивають всіх підряд. Але основна маса - дуже лояльна. Іноді ще було незрозуміло слухати про божевільних амбіціях Карпат. Говорили, що Севідов не відповідає амбіціям Карпат. А які у Карпат амбіції? Я не хочу дорікати, але якщо взяти статистику, то за останні 10 років клуб два рази завоював п'яте місце. Це максимум. Два роки поспіль Карпати лише в останньому турі рятувалися від вильоту".

"Тепер Карпати стабільно йшли в середині турнірної таблиці, був шанс навіть наблизитися до єврокубкової зони. Це заслуга не тренера, це заслуга футболістів. У тому числі і орендованих. Якби не Гладкий, Федорчук, Бартуловіч, Пашаєв і Льопа, то замість Таврії в першу лігу могли вилетіти Карпати. Але у Львові кажуть, що команда погано грала, футболісти погані, тренер поганий, орендувати гравців ми не будемо. Ось це мене дивувало. Так, ви виграли Кубок. Здорово. Просто молодці. Але хлопці, це було в минулому столітті. Я можу зрозуміти, коли говорять, що останні два сезони катастрофічні для Динамо. У Києві до таких результатів не звикли. Але говорити, що середина турнірної таблиці - це не рівень Карпат, а наші амбіції набагато більше, це м'яко кажучи, дивно".

- Розмови про ваше звільнення ходили вже після перших турів і до кінця сезону так і не стихали. Як працювалося при такому тиску?

- Як тільки команда програвала, відразу ж писали: «На наступну гру Карпати виведе Дячук-Ставицький». На жаль, сьогодні в нашій країні честь і чесність не в честі. Але рано чи пізно ми до цього прийдемо. Я спокійний, бо знаю, відпрацював чесно і настільки, наскільки міг на той момент. Я сплю спокійно, а це не можна купити за всі гроші світу. Знаєте, є такий крилатий вислів: «Feci дивись potui faciant Meliora potentes» (Я зробив усе, що зміг, нехай ті, хто зможуть, зроблять краще). Їм я і хочу завершити свій етап в Карпатах.

- Ви стали сильнішими за останній рік?

- Безумовно. У ставленні до футболу, до людей. Став перебірливими, досвідченіше, старше, став ближче до землі на один рік. Мені дуже комфортно працювалося і жилося у Львові. Ніколи у мене не було проблем з російською мовою в цьому місті. Тому іноді смішно чути, що людина з Донецька не може працювати у Львові. Напевно, комусь вигідно роздувати ці міфи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: