Олександр СЕВІДОВ: "Бартуловіч і Федорчук повинні стати обличчям нинішніх "Карпат"

16 липня 11:59
Переглядів: 610
Олександр Севідов

Головний тренер "Карпат" Олександр Севідов охарактеризував новачків команди у програмі Про Карпати, які поповнили ряди львів'ян у нинішньому міжсезонні.

  • Бартуловіча і Федорчука ми запрошували як футболістів лідерів, які повинні бути на провідних ролях як на полі так і за його межами.
  • Це гравці середньої лінії, які повинні визначати обличчя "Карпат". Пашаєв - класичний крайній захисник, який давно грає в прем'єр-лізі. У нього великий досвід, тому вважаю, що він повинен заграти у нас дуже швидко і йому не знадобиться час на адаптацію.
  • Гітченко - типовий руйнівник, він більше любить грати на оборону. Саме такого гравця ми і хотіли в середню лінію. У результаті виявилося, що він найдосвідченіший гравець у нинішніх "Карпатах", хоча йому всього 28 років. Але це тепер для нього додаткова відповідальність ".
  • Бохашвілі - досить молодий гравець, футболіст атакуючого плану, представник молодіжної збірної. І ми сподіваємося, що він теж допоможе "Карпатам".
  • Мірошниченко, який прийшов з" Кривбаса "- більше гравець флангу, він може замінити когось із" основи ". Він чимось за манерою гри нагадує Олега Гусєва, але поки про це говорити рано.
  • Васін - гравець теж атакуючого плану, може замінити форварда або флангового гравця. Він не зламається після першої невдачі. У нього є стрижень, саме таких футболістів ми і підбирали в "Карпати"
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: