Олександр Севідов: "Деякі футболісти "Карпати" покинуть, деякі провідні футболісти"

18 травня 23:48
Переглядів: 920
севідов

Післяматчева прес-конференція головного тренера львівських «Карпат» Олександра Севідова по завершенні матчу з на столичній «Оболонь-Арені». 

– Можу привітати «Чорноморець» з п’ятим місцем. Якщо команда протягом усього сезону йшла вгорі й зайняла місце, яке дозволяє грати в єврокубках, значить воно заслужене. Команда дуже зіграна, досвідчена. Що ж безпосередньо до сьогоднішньої гри, то погоджуся, що важко знаходити мотивацію, коли результат практично ніякого турнірного значення не має. Ми грали на виїзді з командою, яка посіла п’яте місце, можна сказати, що «Чорноморець» – у ТОР-5 нашого українського футболу. Тому, десь я задоволений результатом, а десь ні, хотів щоб ми ризикнули в кінці, але практично не залишилося атакуючих футболістів, щоб їх випустити. Нам не вдалося забити і піднятися до десятки. Я все одно подякував хлопцям, вони «витягли» дуже складний сезон для «Карпат», той, в якому нам передрікали першу лігу, але вони вирішили цю проблему ще восени. Думаю, що ми все таки закінчили чемпіонат з певними досягненнями: кілька наших гравців повернулося в свої національні збірні, деякі гравці отримали виклики до молодіжної збірної, тому ставленням та зростанням, в якійсь мірі, я задоволений, але як будь-якому тренерові, мені хотілося б, щоб наші гравці росли набагато швидше. Ми переглянули дуже багато футболістів з нашого найближчого резерву, близько двадцяти чоловік, це з дубля і U-19, багатьох хлопців ввели з самого старту чемпіонату. Я сподіваюся, ми дали їм такий поштовх, який дозволить їм грати в хороший сучасний футбол, а чи скористаються вони шансом – залежить від них.

– Сьогодні могли дебютувати Яструб і Сергейчук, але вони навіть не розминалися, ви вважаєте вони ще не готові?
– «Чорноморець» не зовсім та команда, з якою варто легко дебютувати, будь-яка помилка молодих хлопців призводить до психологічного ступору і потім їх довго звідти виводити. У них ще все попереду, думаю на зборах вони постараються себе проявити. Я дуже сподіваюся, що це наше майбутнє, яке в повний голос заявить про себе вже найближчим часом.

– Влітку команду може покинути кілька людей, ким плануєте зміцнюватися і які завдання стоять перед вами?
– Давайте не бігти попереду паровоза, ще ніхто від нас не пішов. Хоча я впевнений, що деякі футболісти наш клуб покинуть, деякі провідні футболісти, які були на перших ролях в цьому чемпіонаті. Така доля, ніхто не працює вічно в одному клубі. Що стосується зміцнення, ми переглядаємо найближчий резерв і сподіваємося на нашу молодь, яка з дубля повинна дорости до першої команди. Насамперед будемо черпати резерви всередині себе. Буду сподівається, що вони проявлять себе і доведуть, як це зробив Чачуа, який грає всі останні ігри. Він дуже багато помиляється, але тим не менше ми довіряємо, у нас немає іншого виходу. Ми віримо в своїх хлопців, ми їх не вбиваємо морально, але все таки я сподіваюся, що вони будуть прогресувати швидше.

– Чи стояла мета перемогти в сьогоднішньому матчі?
– Звичайно, а інакше навіщо виходити на футбольне поле.

– Чому не вдалося здобути перемогу?
– Я вже багато компліментів зробив у бік «Чорноморця». Я бачу комплекс причин, у нас були можливості, ми ними не скористалися. Вважаю, сьогодні якраз той парадоксальний момент, коли нічия нас не влаштовує, але ми не засмучуємося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: