Олександр Севідов: "Форму повернути простіше, ніж мислення"

24 січня 16:05
Переглядів: 263
севідов

Перший день «Карпат» на зборах присвятили тренуванням, а вже на другому «леви» вийшли на свій перший матч у новому році. Команда перемогла 2:0, а Олександр Севідов розповів про своє бачення цього спарингу та поділився думками щодо тренувального процесу.

– Таку систему підготовки ми обрали для того, щоб усі хлопці отримали рівномірне навантаження. Тому кожен зіграє по тайму протягом всіх шести спарингів. Окрім цього ми перетасували склад, щоб спробувати різного роду варіанти. Як на мене, то рухалися хлопці доволі непогано, як для першого матчу.

– Психологічний фактор мав місце? Ви перетасували склад, щоб не ділити команду на основу і резерв?

– У нас був умовний поділ на склади. Важко назвати запасними тих молодих гравців, які щойно прийшли до нас. Ми покладаємо на них певні надії, хотіли б, щоб вони отримали незамінний досвід. Не хочу давати якусь супероцінку, але усіма хлопцями, зокрема й молодими, я задоволений. І досвідчені, і ті, хто до нас щойно приєднався, провели матч на належному рівні.

– У матчі проти «Шахтаря» «Карпати» виглядали свіжими. Але чи залишаться вони такими і під кінець?

– Тому, власне, ми і даємо їм грати по 45 хвилин. Але справа в тому, що професійні гравці зобов’язані такими виглядати, незважаючи на навантаження. Свій відбиток наклав і перехід з синтетики на траву. Але це все не може бути виправданням, це все на користь бідних. Шукати виправдання не потрібно. Кажуть, що коли виграєш на зборах, то програєш в чемпіонаті. Але великі клуби не дозволять собі навіть на зборах програти. Ми хочемо перемагати. Не за будь-яку ціну, але без внутрішньої мотивації виходити на поле немає сенсу, я постійно гравцям про це говорю.

– Ви б хотіли, щоб на цих зборах «Карпати» виграли усі шість матчів?

– Не лише шість, а всі ігри, що ми тут будемо грати. Повірте, штучно я не буду робити так, щоб команда програла. У нас тут інші завдання, особливо на перших зборах. Зараз не так важливо награвати атаку чи оборону. Важливо повернути ті навики, які ми втратили за два місяці перерви. Ігрову форму повернути простіше, аніж мислення гравців.

– Здалося, що у грі з «Шахтарем» команда мала дві різні задачі на обидва тайми. Це так?

– Ні. Другий тайм вийшов трішки розмазаним. За кілька хвилин ми створили три моменти, але не забили, тоді як біля наших воріт не було нічого. Справді, по перерві було менше футболу, аніж в першому таймі, не було такої цілісної картини. Але зараз нам важливо дати практику всім гравцям.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: