Олександр Севідов: "Керівництво "Карпат" професійно попрацювало на трансферному ринку"

13 липня 18:50
Переглядів: 275
севидов

Головний тренер львівських "Карпат" Олександр Севідов розповів про підготовку команди до нового сезону, а також оцінив трансферну діяльність клубу протягом поточного міжсезоння. 

"На жаль, з незалежних від мене причин на збір до Словенії ми вирушили без цілої групи провідних гравців. Тому довелося награвати практично новий склад. Звичайно, для взаєморозуміння потрібен час. Все ж сподіваюся, що молодь наданим шансом проявити себе скористається. Також сподіваюся, що ще хтось з футболістів "Карпат", хто не поїхав до Словенії, таки знайде спільну мову з клубним керівництвом і приєднається до команди. Тому прошу вболівальників запастися терпінням. Зі свого ж боку постараюся, щоб процес кадрових пертурбацій пройшов безболісно.

Мені доводилося раніше чути критику на адресу менеджменту львівського клубу, але, думаю, що цього разу "зелено-білі" попрацювали на трансферному ринку професійно. Тепер все залежить від самих гравців. Зокрема, Гладкий повинен забути про свої останні невдачі і довести , що з прицілом у нього все в порядку.

Завдання? Поки ще конкретно на цю тему з клубним керівництвом не говорили. Зараз важливо швидше створити боєздатну команду із залученням молодих вихованців місцевого футболу. Будемо намагатися демонструвати агресивний, гостро атакуючий футбол, який подобається вболівальникам, якщо буде гра - буде і потрібний результат", - зазначив Севідов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: