Олександр Севідов: "Мені сподобалися два відрізки гри збірної України"

04 вересня 19:00
Переглядів: 182
Севідов

У матчі із командою Молдови українці були на голову кращими, ніж суперник. Тим не менш, "синьо-жовтим" бракувало гостроти у нападі. Про це розповів  екс-тренер "Карпат" Олександр Севідов. 

- Олександре Володимировичу, вам сподобалася гра збірної України?

- Мені сподобалися два відрізки: перші 20 хвилин матчу і заключна 20-хвилинка другого тайму.

- Що не сподобалося в інших відрізках гри?

- У першій половині першого тайму ми дали зрозуміти, що на голову кращі, ніж суперник. І потім заспокоїлися. В другому таймі знову почали грати, коли на заміну вийшли гравці атаки. Тоді знову повністю перегравали Молдову. А до того був період затишшя – контроль м’яча, тотальна перевага, але ми нічого не створювали у воріт Молдови.

- Як вам новобранці збірної?

- Достатньо непогано. Розумію Михайла Івановича, за цими хлопцями майбутнє нашої збірної. Тому рано чи пізно їх потрібно було випускати, дивитися на них. А коли ж це робити, як не в спарингу із Молдовою?

- Наступна гра уже офіційна, проти Словаччини. Наш суперник справді один з головних претендентів на друге місце в нашій групі?

- Я, принаймні сподіваюся, що у нас кращі шанси, ніж у словаків. Ймовірно, вони думають, що Україна це їхній чи не основний суперник по групі і у нас рівні шанси. Словаччину не можна недооцінювати, ця команда показує хороший європейський футбол. Головне, впоратися із психологічним навантаженням. У товариській грі є право на помилку, а в офіційному матчі такого права немає. Тому футболістам буде важче. Але я вірю в нашу команду, у нас достатньо перевірених бійців, що й показала вчорашня гра. Сподіваюся, ми зможемо вийти із групи.

- Багато голів буде у матчі з Словаччиною? А може і рахунок спрогнозуєте?

- Перша гра у відборі… Думаю, багато голів не буде, оскільки футболісти хвилюватимуться. Наші гравці усвідомлюють, що від них чекають тільки перемоги. А стартова гра – запорука успішної кампанії. Тому гра буде обережною.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: