Олександр Севідов про молодь та орендованих гравців "Карпат"

26 червня 11:11
Переглядів: 386
Севідов

Олександр Севідов про молодь та орендованих гравців "Карпат"

- Ільющенков, Підківка, Костевич, Мірошниченко, Чачуа, Страшкевич, Пучковський - при вас ці хлопці, раніше маловідомі широкій публіці, отримали шанс грати в Прем'єр-лізі. Курс на омолодження складу і власних вихованців був виправданим?

- А у нас іншого виходу не було. Та й з керівництвом ми домовилися, що будемо давати шанс молодим гравцям. За підсумками сезону я залишився задоволений воротарями. Ільющенкова вболівальники Карпат назвали кращим гравцем сезону. Підківка недавно витягнув матч для юніорської збірної. Своїм шансом потрібно користуватися. Життя адже досить жорстоке. Адже воно може дати тільки один шанс. Не скористався, прогавив, прогуляв? Будеш як у рекламі - стояти біля бару наливати пиво, дивитися футбол по телевізору і думати, я з ним колись починав, але я тут пиво розливаю, а він на чемпіонаті світу грає.

- Орендовані футболісти не хотіли підписувати в кінці сезону контракт з Карпатами, тому керівництво тиснуло на вас, щоб вони не грали в основному складі. Це правда?

- Не зовсім. Звичайно, керівники хотіли, щоб грали свої вихованці. Але штучно це робити - занадто велика розкіш для будь-якого клубу. Відносини в колективі відразу почнуть псуватися. Навіщо одним щось доводити і бути краще, якщо інші все одно будуть у старті через те, що вони вихованці клубу? Наприклад, Ковель. Я йому сказав прямо: «Льоня, щоб отримати шанс вийти навіть на заміну в Карпатах, потрібно заслужити». Потрібно виглядати на тренуваннях сильніше своїх конкурентів. У підсумку, Ковель в Карпатах при мені так і не грав.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: