Олександр Севідов: "Пишаюся роком на чолі "Карпат"

10 червня 09:33
Переглядів: 290
севідов

Екс-наставник "Карпат" розповів про рік проведений у Львові.

Пишаюся роком на чолі «Карпат». Вважаю, що у Львові утвердилося моє становлення як тренера. З футболістів, які виявилися непотрібними іншим клубам, ми створили боєздатну команду.

У Львові я нарешті зрозумів, над чим треба працювати, як працювати і що ми хочемо бачити. То вже були не експерименти, а реалізація вимог сучасного футболу. Шкода, що довести до кінця почате не вдалося. Але й те, що зробили – то теж не мало. Чи не показово, що Саша Гладкий після того сезону повернувся у «Шахтар»?

Моє як тренера завдання – дати фубтолісту зрозуміти, що якщо не сьогодні, то завтра може бути пізно. Мушу сказати, що так як Гладкий тоді працював на тренуваннях, не міг не ставити його у склад навіть тоді, коли він не забивав. Такі періоди іноді бувають. Ось нещодавно Хамес промахнувся з метра і «Реал» опинився поза фіналом Ліги чемпіонів. Крім того, треба враховувати, скільки користі Гладкий приніс для командної гри «Карпат», скільки разів стелився у підкатах. Він же з задниці не вставав. Деякі команді він обігрував самотужки, навіть коли не забивав голів. Завжди намагався пояснити Сашкові, що в разі, якщо він почне працювати зараз, це не залишиться непоміченим.

Схожа ситуація була й з Голодюком, який попервах не хотів залишатися в «Карпатах». «Олександре Володимировичу, у мене до закінчення контракту дев’ять місяців, - казав Олег. – Я не хочу залишатися, ліпше перечекаю на «Прогресі». «Олеже, за дев’ять місяців може дитина народитися, - відповідаю. – Те, що відбулося – життєве. Ти ризикуєш роком своєї кар’єри. Може, через рік щось зміниться». І справді, Голодюк у сезону-2013/2014 був одним із найкращих у складі «Карпат». Такого об’єму роботи, як Олег, не виконував тоді жоден з футболістів нашої команди. То зараз, на жаль, Голодюк вже не той, що був рік назад.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: