Олександр Севідов: "Ви пам'ятаєте, що нас відправляли в Першу лігу, а Севідова - у відставку"

18 травня 20:12
Переглядів: 420
Севідов

Після матчу «Чорноморець» - «Карпати» в ефірі каналу «Футбол 1» своїми враженнями поділився головний тренер львів'ян Олександр Севідов.

- У мене двояке враження від гри і результату. «Чорноморець» створив більше моментів, але ми створили момент першими. Ми сподівалися на такі передачі, але пройшла одна, коли і повинні були забивати. «Чорноморець» - дуже прагматична команда, грала по результату, адже нічия їх влаштовувала. Для нас очко - результат непоганий і начебто на мажорній ноті закінчили сезон, але це очко нам нічого не дає. Ми могли піднятися до десятки...

Я багато мовчав, але тепер можу говорити. Ви пам'ятаєте, що нас відправляли в Першу лігу, а Севідова - у відставку. Зараз подякував хлопцям, що вони витягли найважчий сезон. У нас було дуже багато проблем, і якщо про них не говорив - це не означає, що їх немає.

- Які саме проблеми?

- Якщо детальніше, то буду говорити більше, ніж Рома Григорчук (посміхається). Він на 5-му місці, а ми на 11-му - це не дуже коректно (посміхається). Ми були змушені вводити молодих хлопців до складу вже восени, а не навесні. У нас був складний період підготовки. Також була велика невизначеність з хлопцями, але ми змогли деяких гравців переконати - вони й витягнули цей сезон. Мені не з руки говорити про проблеми, належить детальний аналіз. Ми хоч і маленький крок, але зробили.

- Скільки б поставили команді по 10-бальній системі?

- До себе завжди більш критичний, ніж до футболістів. У деяких моментах міг десь вибрати правильну тактику або склад, а футболістів ніколи не звинувачував. Для мене завжди вони найкращі. Футболістам поставив би сім, а собі - трохи нижче.

- Хто залишиться в команді?

- Головне, щоб знову через місяць не відправляли «Карпати» у Першу лігу. Впевнений, що не зберемося вже в цьому складі. Знаю, що у деяких хлопців доля вже не буде пов'язана з «Карпатами», але про це вони самі вже можуть сказати. Сподіваюся, більшість лідерів збережемо. Якщо всі підуть, то будемо створювати нову команду.

- Це стосується і орендованих гравців?

- Безумовно.

- Чи вийшла у вас задумана перебудова?

- Думаю, так. Може не на 100%, але ввели велику групу футболістів до складу, переглянули багато молодих гравців. Змогли в найкоротші терміни вибудувати тактичну гру, тому що перші тури нам дуже не вдавалися. Десь роботою дуже задоволений, і футболістами задоволений.

Завжди говорити легше, ніж робити. Зараз багато з'явилося експертів, які вміють давати оцінку. Слуцький сказав: «Це стовпи, які освітлюють дорогу, але ніколи по ній не ходять». Я ніколи не критикував колег і зараз не збираюся. Критика завжди мотивує. Ми живемо за принципом «бійся тих, хто тебе хвалить».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: