Олександр Севідов: "Я чекаю від хлопців правильних рішень"

30 січня 23:59
Переглядів: 255
севідов

Після солідної перемоги у черговому спарингу головний тренер «Карпат» Олександр Севідов розповів про своє бачення гри. 

– Про що говорить рахунок спарингу проти «Арсенала»?
– Цьому рахунку 6:1 я б не надавав такого серйозного значення, тому що гра для нас складалася не просто. Зараз наші гравці в такому стані, що про легкість було б смішно говорити. Легкість нам треба буде в березні, а не в кінці січня. Трохи ми виглядали важко у плані руху. Я вважаю, що в цій грі у нас була вища індивідуальна майстерність, але голи давалися дуже непросто. Самі ж голи були красивими. 

– Цікавий момент. У першому таймі Льопа мав чудовий момент і не забив, але потім відзначився зі штрафного. Така сама ситуація з Васіним – він теж реабілітувався. Це випадковості? 
– Тут треба говорити про майстерність і холоднокровність. Вони не забили в простих ситуаціях, але забили там, де зробити це було значно складніше. Тому це не можна назвати закономірністю. Я чекаю від хлопців правильних рішень. Нехай вони не забили зараз, головне, щоб забивали в чемпіонаті. 

– Погода не нашкодила планам підготовки?
– Ні. Ми виконали все, що планували. Єдине, зірвалася у нас гра проти «Насафа». Мали провести шість спарингів, проведемо п’ять. Хоча ми спробуємо знайти спаринг-партнера для нашої молоді, якої на цілий склад назбиралося. Тому дай Бог нам допрацювати і виконати весь план.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: