Олександр Шевченко: "Фінал меморіалу Юста буде дуже цікавим"

31 березня 12:56
Переглядів: 173
шевченко

Голова Федерації футболу Львівської області поділився очікуваннями від майбутнього фінального поєдинку Меморіалу Ернеста Юста, у якому 31-го березня о 16:00 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках зійдуться «Юність» (Верхня Білка) та ФК «Миколаїв».

«Знаєте, у цьому фіналі зійшлися два дуже амбіційні клуби – зазначив Олександр Шевченко. – «Миколаїв» давно ставить серйозні завдання – це я ще знаю із часу, коли працював у винниківському «Русі», який виступав в обласних змаганнях. А у Верхньої Білки та амбіційність, так би мовити, свіженька. Знайомий з «Юністю» ще й тому, що там і тренер, і гравці є з «Руху».

«На мою думку, футбол вийде дуже цікавим, – додав очільник львівського футболу. – А якщо додати до цього, що й трансляція буде, і медіа активніше висвітлюють таку подію, то, мабуть, і самі футболісти підійдуть до гри вмотивованішими».

«Я взагалі прагну до того, що якщо в нас у регіоні проходить якийсь цікавий футбольний поєдинок, то щоби глядачі його дивилися – не лише у телевізійних трансляціях, а безпосередньо на стадіонах. Я думаю, що коли гравці обидвох команд продемонструють цікаву якісну гру, то це дасть певний поштовх у розвитку нашого футболу. І ті, хто цього разу перегляне матч по телевізору, наступного разу вже захочуть прийти безпосередньо на стадіон, щоби побачити цікавий футбол наживо», – підсумував Олександр Шевченко.

Федерація футболу Львівської області

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: