Олександр Усик планує провести наступний бій у квітні

20 лютого 08:01
Переглядів: 190
Усик відвідав Арену-Львів

Генеральний директор K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк прокоментував можливість проведення бою Олександра Усика за титул чемпіона світу за версією WBO.

«Рідко таке відбувається, що боксер може відмовитися від можливості стати претендентом на чемпіонський пояс, як це зробив Беллью, тому довіри до інформації немає. Теоретично таке можливо, але знаючи обставини, можливо, це якась гра між промоутерами. У будь-якому випадку ми вжили заходів, написали запит до WBO, де повідомили, що ми готові взяти участь в поєдинку з Кшиштофом Гловацкі, але повторюся, офіційно жодної інформації поки не було.

Коли плануємо бій Усика? Ми хотіли в квітні провести поєдинок в Україні. З потенційними суперниками ми ще ведемо переговори. При цьому переговори ведуться з оглядкою на цю ситуацію з чемпіонським боєм, оскільки ще в листопаді на конгресі WBO прозвучала інформація про те, що оголошується якийсь турнір за претенденство між Беллью і переможцем бою Гловацкі - Сефер (Гловацкі в січні переміг - прим.). При цьому звучало, що якщо щось не так піде, то є Усик, який готовий одного або іншого боксера замінити».

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що британський важковаговик Тоні Беллью (23-2-1, 14 КО) відмовився від бою за звання офіційного претендента на титул чемпіона світу за версією WBO у першій важкій вазі. Таким чином потенційним володарем цього титулу може стати Олександр Усик, якщо домовиться про бій з номером один рейтингу WBO Кшиштофом Гловацкі і переможе його.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: