Олександр Усик є лідером Всесвітньої боксерської суперсерії за кількістю ударів

05 січня 22:28
Переглядів: 333
Усик

Чемпіон світу за версією WBO у першій важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик виявився лідером за кількістю ударів у поєдинку проти Марко Хука чвертьфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

У цьому поєдинку український боксер у середньому наносив по 75,8 ударів за раунд. При цьому, точними з цих 75,8 ударів виявлялися в середньому тільки 16,7. За цим показником Усик йде другим, значно поступаючись Юніеру Дортікосу. Кубинець, який переміг Дмитра Кудряшова, в середньому викидав по 75 ударів, з яких точними виявлялися 26,5.

Статистичні показники учасників WBSS в першій важкій вазі від CompuBox:

Що стосується відсотка точних ударів, то по цьому показнику також лідирує Дортікос з показником 35,3%. Усик з 22% лише п’ятий. В середньому за раунд Усик завдавав на 9,1 удару більше, ніж його суперник. За цим показником український боксер йде третім.

За кількістю джебів і силових ударів Усик займає друге місце, поступаючись за цими показниками лише Дортікосу. Відсоток точності силових ударів Усика склав 33,9%. Це третій результат – після Дортікова (52,3%) і Брієдіса (38,6%).

Нагадаємо, у вересні і жовтні відбулися чвертьфінальні поєдинки Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у першій важкій вазі. За їх підсумками було сформовано півфінальні пари. Головний фаворит турніру українець Олександр Усик зустрінеться з Майрісом Брієдісом із Латвії, а росіянин Мурат Гассієв – з кубинцем Юніером Дортікосом. Півфінальні поєдинки WBSS відбудуться на початку 2018 року. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: