Олександра КОГУТ: "Рівняюся на Василя Федоришина"

29 листопада 21:55
Переглядів: 450
Default Image

На сайті "Галичина спортивна" відбулася веб-конференція з чемпіонкою світу з вільної боротьби, львів’янкою Олександрою Когут. Пропонуємо вашій увазі третю (останню) частину відповідей Лесі на запитання читачів "Галичини спортивної", а також журналістів нашого сайту. Фоторепортаж тут Перша частина веб-конференції тут Друга частина веб-конференції тут

- На кого рівняєшся у вільній боротьбі?
- Мені багато-хто з борців подобається, їхні технічні дії, тактика. Я можу рівнятися, наприклад, на Василя Федоришина. Він багато тренується, повністю віддається боротьбі. І як людина він мені подобається.

- Чи є в тебе хлопець?
- Ні, немає.

- Багато борців змінюють громадянство, виступаючи за інші країни. А якби тобі запропонували виступати за іншу країну в обмін на певне матеріальне становище, ти б погодилась?
- Залежить від багатьох факторів. Коли запропонують, тоді подумаю над пропозицією. В багатьох країнах працю спортсменів більше цінять, ніж в нас. Тому, мабуть, наші спортсмени задумуються над зміною громадянства.

- Після перемоги на чемпіонаті світу змінилося твоє життя? На вулицях більше впізнають?
- В нас велике місто. Тому не дуже впізнають. Приємно, коли знайомі кажуть, що бачили мене по телевізору чи читали зі мною інтерв’ю. Після чемпіонату світу дуже багато інтерв’ю брали. Навіть не очікувала, що настільки популярною стала (Сміється).

- Розкажи про своїх батьків.
- В мене є тільки мама. Тата рано не стало. Взагалі рідні дуже мене підтримують. Сестра навіть їздила в Москву на чемпіонат світу. Вболівала, завжди була зі мною, підтримувала. Мама також підтримувала. Сиділа біля комп’ютера, дивилась, як я борюся.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: