Олександра Севідова в "Карпатах" не буде

14 червня 23:16
Переглядів: 715
севидов

В останні місяці весь інтернет буквально гудів інформацією про те, що Олександр Севідов змінить тренерське крісло ужгородської «Говерли» на таке ж, але у львівських «Карпатах». Нібито ще до закінчення сезону відбулася зустріч Олександра Володимировича з босами «зелено-білих», під час якої сторони узгодили умови майбутньої спільної роботи. Ці чутки виявилися настільки наполегливими, що навіть у керівництва «Говерли» здали нерви, і вони оголосили про проведення внутрішнього розслідування щодо факту можливих переговорів тренера, у якого на той момент перебував на руках діючий контракт з ужгородським колективом.

Сам Олександр Володимирович відразу після закінчення сезону, в якому його команда не виконала поставлене завдання щодо збереження прописки в ПЛ, подав у відставку, хід якої, втім, був даний далеко не відразу. Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич послався на те, що він не компетентний у питанні звільнення головного тренера, а вищі керівники не знайшли час для зустрічі з тренером.

І ось буквально вчора Олександру Севідову нарешті дали вільну. Здавалося б, творча дорога до Львова відкрита, якщо, звичайно, пропозиція дійсно мало місце бути. Деякі ЗМІ навіть встигли розтиражувати інформацію про те, що Севідов вже сьогодні дня буде представлений в якості головного тренера львівської команди. Але, як стало відомо, все це виявилося лише чутками - в «Карпатах» Олександра Севідов НЕ буде (до слова, він в даний момент знаходиться в Дніпродзержинську).

У світлі останніх подій подвійно цікаво буде ознайомитися з висновками горезвісної комісії «Говерли», адже той же Олександр Шуфрич пообіцяв, що результати розслідування стануть надбанням широкої громадськості.

Але навіть якщо прізвище Олександра Севідова і фігурувала в списку претендентів на тренерський місток львівських «Карпат», то керівництво «Говерли» зробило все можливе, щоб цього не сталося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: