Олексій Дитятьєв: "В останніх іграх "Карпати" зіткнулися з кадровими проблемами"

02 квітня 07:29
Переглядів: 110
карпати олександрія нестеров дитятєв

Центральний захисник львівських "Карпат" Олексій Дитятьєв вважає, що низька результативність його команди в останніх матчах пов'язана з тим, що через травми були відсутні лідери команди.

Захисник львівських "Карпат" Олексій Дитятьєв напередодні матчу проти "Сталі" відповів на наші запитання. Олексій розповів про те, як команда готується до майбутнього протистояння:

– В останніх іграх ми зіткнулися з кадровими проблемами. В нашій команді випало кілька ключових гравців в центрі поля. Я думаю, що саме з цієї причини в останніх іграх у нас не виходив якісний перехід з оборони в атаку. Відповідно було менше гольових моментів.

– Після зимової перерви головний тренер "Карпат" Олег Дулуб використовував тактичну схему з трьома центральними захисниками. Вам комфортно грати в такій тактичній побудові?

– Раніше вже грав за такою тактичною схемою, тому немає ніяких проблем.

– Які цілі перед командою на частину сезону, що залишився, ставить тренерський штаб і керівництво клубу?

– Керівництво з нами не зустрічалося, але ми прекрасно знаємо, що наша мета – підніматися якомога вище в турнірній таблиці і йти якнайдалі від зони вильоту. Нинішнє місце – це точно не місце "Карпат".

– Багато фахівців зараз говорять, що за потенціалом "Карпати" можуть вже в наступному сезоні нав'язати боротьбу командам в єврокубковій зоні. Чи згодні ви з цим?

 Ті футболісти, які зараз знаходяться в команді  це футболісти високого рівня. Зараз багато молодих футболістів, багато досвідчених, які зіграли велику кількість матчів в Прем'єр-лізі. Думаю, зміцнивши деякі позиції, можна буде боротися за єврокубки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: