Олексій Гуцуляк: "Емоції переповнювали мене і я намагався швидко забити другий м’яч"

26 вересня 18:00
Переглядів: 145
ГУЦУЛЯК

Львівські «Карпати» пройшли у наступний етап Кубка України, впевнено перегравши на виїзді «Суми» – 0:3. Автор третього забитого м’яча в грі Олексій Гуцуляк, який тільки в середині другого тайму з’явився на полі стадіону «Ювілейний», поділився емоціями від матчу та розповів, що йому завадило забити вдруге.

«Гра із «Сумами» проходила непогано для нашої команди. Ми переважали суперника. У них було обмаль моментів, щоб забити нам м’яч чи ускладнити нам гру. Більшість часу перебували на чужій половині та повністю переважали «Суми». Вважаю, що закономірно перемогли», – розпочав Олексій Гуцуляк.

«Мій забитий м’яч? На тренуваннях відпрацьовуємо подібні удари. Тренери показують нам різні вправи, так щоб удар ставав сильнішим».

«Після голу змарнував декілька моментів. Потрібно було діяти в цих епізодах спокійніше. Емоції переповнювали мене і я намагався швидко забити другий м’яч. Найголовніше, що перемогла команда».

«Нам неважко працювати в такому потужному темпі. Вся команда добре відновлюється. Кожен з моїх партнерів почуває себе прекрасно».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: