Олексій Гуцуляк: "Потрібно забути гру з "Зорею"

16 серпня 12:37
Переглядів: 114
ГУЦУЛЯК

В останньому матчі проти «Зорі» Олексій Гуцуляк вийшов у стартовому складі Олега Бойчишина, однак, зіграв не звичного лівого захисника, а склав компанію в атаці Карраскалю та Шведу... 

«Я думаю, що всі незадоволені минулим матчем. Ми могли брати три очка, грали вдома та надіялись на перемогу. Можливо, не очікували того, що «Зоря» буде нас пресингувати. Ми більше хотіли розводити, контролювати м’яч. Вони увімкнули верхній пресинг, ми до цього були не зовсім готові. У деяких моментах потрібно були зіграти спокійніше, а ми спішили і так кілька разів втрачали м’яча. Думаю, в тому вони відчули впевненість. Завжди, коли суперник більше знаходиться з м’ячем, то набагато важче грати. Можна сказати, пропустили на своїй помилці. Отримали незрозумілу контратаку та пропустили гол. Вважаю, що гра була до першого забитого м’яча, до першої помилки», – розповідає Гуцуляк

«Не скажу, що вони зуміли нас чимось здивувати. Помітно, що це команда, яка вже кілька років грає одним складом. Вони дуже компактно діють, завжди один одного підстраховують». 

«Я більше люблю грати в атаці, адже всю Академію пройшов саме як футболіст атакуючого плану. Проте, можу зіграти на фланзі, можу в центрі – я універсал».

«Наразі детально не розбирали нового суперника, але можу сказати, що «Десна» – команда з бійцівським характером. Вони б’ються всім колективом і за рахунок цього здобувають очки. Вдома вони боротимуться за підтримки рідних трибун і нам буде зовсім нелегко. Проте, якщо ми будемо грати в свій футбол, то здобудемо позитивний результат. Потрібно забути гру із «Зорею» та готуватись до наступного матчу із хорошим настроєм», – підсумував карпатівець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: