Олексій Гуцуляк: "Я хлопець зі Львова. Нас тут не вчать падати"

07 листопада 08:06
Переглядів: 163
Гуцуляк

Одним з кращих гравців поєдинку в Києві проти «Сталі» став латераль «Карпат» Олексій Гуцуляк. Постійна активність, нагнітання ситуації на фланзі, класна передача на Гладкого, яка ледь не закінчилася голом і ймовірний пенальті на останніх секундах. Після матчу з Олексієм було про що поговорити. 

«Загалом грали ми непогано, але результатом, звичайно, не задоволені. Однозначно, ми виглядали краще за суперника, створили реальні гольові моменти. Дуже шкода, що Саша Гладкий не забив, але така вже гра, все може бути. У підсумку маємо бойову нічию».  

«Моє падіння на останніх секундах? Як на мене – це однозначний пенальті. Я був першим на м’ячі, суперник зіграв не в м'яч, а в ногу. Після матчу передивилися повтор – все чітко і ясно. Суперник не добрався до м’яча, суддя мав усі підстави на те, щоб призначити пенальті. Але він цього не зробив – про що вже говорити. Красиво впасти? Та ну... Я – хлопець зі Львова, тут такого не вчать. Впав та й встав». 

«Справді, після матчу команда була дуже зла. На кого злилася? На самих себе. Ми не використали свої моменти, ну і шкода дуже, що пенальті не поставили. Можна було вирішити долю матчу. Дуже хотілося виграти». 

«Ми були готові до атак «Сталі». Серйозно готувалися на тренуваннях до манери їхньої гри; суперника вивчили дуже добре. Вдалося їх накривати, змушувати кіпера виносити м’яча подалі, а далі ми спокійно його підбирали. «Сталь» нас нічим не здивувала». 

«Позиція на полі? Так, вона зручна для мене. Але головне те, що тренер довіряє. Тому я віддаюся повністю, щоб Сергій Зайцев і надалі вірив в мої сили». 

«Зараз буде пауза, матчі збірних, а потім дуже важлива гра проти «Маріуполя». Будемо грати на перемогу, хочемо взяти реванш за поразку в першому колі. Поразка була дуже болюча, вона нас серйозно вдарила. Тепер мусимо розплатитися» – підсумував Олексій Гуцуляк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: