Олексій Ковтун: "Карпати" – команда, яка може досягнути серйозних успіхів"

07 липня 07:16
Переглядів: 163
КОВТУН

Першим новачком «левів» у літнє міжсезоння став 23-річний оборонець Олексій Ковтун. Захисник стабільно виходив у складі «Карпат» на нещодавні спаринги і переконав тренерський штаб на чолі з Олегом Бойчишиним у тому, що він зможе підсилити редути команди у новому сезоні. Напередодні зелено-білий клуб уклав контракт з Олексієм, який поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати» відразу після цієї події. 

– У мене зараз позитивні емоції, – ділиться враженнями новачок. – Я потрапив у таку команду, як «Карпати». Це клуб з великою історією. Це не може не тішити. У мене багато сподівань і надій.

– Останнім часом ти виступав у Білорусі. Для тебе пріоритетним варіантом було саме повернення в Україну?
– Ні, справа в тому, що виник варіант саме з «Карпатами». Повторюся, що це серйозний клуб і для мене цей факт відіграв ключову роль. Мій агент розповів мені про можливість переїхати до Львова. Тут команда, яка може досягнути серйозних успіхів. Я грав проти «Карпат» ще на юнацькому рівні і відтоді знаю, що тутешні футболісти відзначаються бійцівським характером. Навіть не роздумував над тим, чи варто їхати – відразу погодився. 

– Чи знав ти когось із футболістів «зелено-білих» раніше?
– Ні, особисто нікого не знав. Я вже у Львові провів певний час, тому добре познайомився з одноклубниками, які чудово мене прийняли. 

– Тобі доведеться грати пліч-о-пліч з досвідченим Артемом Федецьким.
– На Артема всі рівняються. Це легенда не тільки клубу, а й всього українського футболу. Федецький своїм прикладом щоденно показує, як повинен вести себе футболіст, який досягнув дуже серйозних висот. Це дуже працелюбний гравець, який досягнув всього того, про що тільки можна мріяти. 

– Федецький, а також центральний оборонець Андрій Нестеров, привчили вболівальників «левів» до того, що вони часто підключаються до кутових біля протилежних воріт. Ти полюбляєш підключатися на стандарти?
– Я люблю йти вперед, але не скажу, що багато забиваю. Якби робив це, то, мабуть, більше б любив цю справу (посміхається).

– Львівські вболівальники можуть тебе пам’ятати якраз завдяки одному такому підключенню – у 2016 році в матчі Кубка України ти відзначився забитим голом у ворота «Карпат» саме після подачі кутового.
– Це вже історія. Тоді той гол допоміг ФК «Полтава» пройти далі в турнірі і він був важливим. Однак зараз навіть не згадував про нього. 

– За амплуа ти є центральним захисником. Однак у спарингах тобі довелося діяти на фланзі оборони. Де тобі найкомфортніше?
– Так, я центральний захисник, але загалом це значення особливого для мене немає. Як тренер скаже, так і буде. Наприклад, у поєдинку з «Прикарпаттям» мені довелося діяти по всій ширині оборони: і справа, і зліва, і у центрі. 

– Які твої цілі в «Карпатах»?
– Особисто для мене зараз важливо грати. Треба закріпитися в команді. Це моя ціль на даний момент. 

– У спарингах ти виходив на поле із номером «7» на спині. Вже встиг визначитися з постійним ігровим номером?
– Для мене це не найголовніше. Не надаю цьому жодного значення. Номер ще не обрав. Який буде вільний, той і візьму.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: