Олексій Ковтун: "Маємо боротися і перемагати"

29 серпня 18:27
Переглядів: 156
КОВТУН

Матч попереднього туру проти київського «Арсенала» став дебютним для захисника «левів» Олексія Ковтуна. Вихованець київського «Динамо» перебрався до Львова під час літнього міжсезоння і лише минулих вихідних отримав шанс вперше зіграти у зелено-білій футболці. Про свої емоції Олексій розповів у інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати».

– Олексію, які враження залишилися від дебютної гри?
– Ми програли, це дуже погано і неприємно. Як на мене, то «Карпати» повинні були вигравати, якщо брати до уваги те, що відбувалося на полі. Дуже образливо, дуже...

– Як почувався перед поєдинком?
– Певні побоювання у мене були, це природно. Однак тренер підтримав мене, знайшов потрібні слова і заспокоїв. В психологічному плані це було дуже своєчасно. Хоча нічого надзвичайного не було. Важливий дебютний матч, але не більше. 

– За скільки часу до гри дізнався, що вийдеш у старті?
– Це було помітно по тренувальному процесу. Містер, Жозе Мораіш, завчасно мені сказав про це, тому я готувався до того, що почну з перших хвилин. Несподіванкою для мене це не стало. 

– «Арсенал» мав не так багато моментів, однак зразково використав свої нагоди.
– Тому й образливо. Вважаю, що ми не заслуговували на поразку. Ми повинні були зіграти краще. 

– Попередній тренер «Карпат» Олег Бойчишин не бачив тебе у складі чи ти мав певні проблеми зі здоров’ям?
– Як вирішує тренер, так і має бути. Я не маю права коментувати його вчинки. Наставнику завжди видніше, хто повинен грати, а хто опиняється поза заявкою. Значить так було потрібно.

– Ти пропустив великий період часу, адже востаннє в офіційних матчах грав ще наприкінці квітня. Почував себе комфортно після такої паузи?
– Так, жодних проблем. Я тренувався, був постійним учасником тренувального процесу. Ніякого дискомфорту не відчував.

– Попереду гра з «Динамо» – командою, вихованцем якої ти є. Чого чекаєш від цього протистояння?
– Передусім, нам треба показати характер. Сподіваюся, що у нас все вийде. Будемо налаштовуватися, як і на будь-якого суперника. Це така ж команда, як інші наші опоненти в УПЛ. Містер вкаже на наші помилки, зробить відповідні зауваження і ми будемо готові до гри у Києві. 

– У тебе є знайомі в складі столичної команди?
– Так, є кілька хлопців. Наприклад, з Микитою Бурдою ми грали за команду одного року. 

– Наскільки комфортно ти почуваєшся у Львові і чи можна сказати, що вже остаточно тут освоївся?
– Так, мені абсолютно комфортно. Тим більше, що керівництво клубу створює суперумови для того, щоб футболісти розвивалися. Починаючи від бази і завершуючи усіма дрібницями. Все чудово! До того ж ми маємо хорошу підтримку у вигляді вболівальників. 

– Після минулої гри вони були дуже розчаровані.
– Їхня злість цілком зрозуміла. Ми поступилися вдома і не потішили їх перемогою. Настрій у всіх нас був жахливий. Дуже сподіваюся і вірю, що ми виберемося з цього. По-іншому в такому клубі, як «Карпати» не може бути. Ми маємо боротися і перемагати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: