Олексій Шевченко: "Матч зі "Сталлю" буде не менш важливим"

13 травня 11:48
Переглядів: 212
Шевченко

Завершальним виїзним поєдинком для «зелено-білих» у поточному чемпіонаті стала зустріч у Кропивницькому. Матч проти «Зірки» мав особливе турнірне значення, адже для обох команд кожне очко може носити вирішальне значення у боротьбі за прописку в Прем’єр-лізі. Емоційна гра проти кропивничан, яка закінчилась із нічийним рахунком 1:1, залишила по собі масу вражень, якими з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився голкіпер львів’ян Олексій Шевченко.

– Ніхто не хотів поступатись та втрачати очки. Було помітно, що обидві команди боялись пропустити. Мабуть, нічия – закономірний результат. Образливо, що пропускаємо такі м’ячі, які створюються з напівмоментів. Рухаємось далі та робимо висновки, у нас є ще одна гра. Сподіваюсь, матч зі «Сталлю» завершиться на нашу користь.

– Як безпосередній учасник подій розкажи, що сталось під час пропущеного голу?
– Відразу наголошу, неправильно говорити, що це чиясь індивідуальна помилка. Перемагає та програє вся команда. Ми обов’язково розберемо цей момент, тренери розкажуть що та хто зробив неправильно. Впевнений, таких помилок ми більше не допустимо.

– Які вказівки від тренерів отримали в перерві?
– Сказали продовжувати у тому ж дусі, більше грати на атаку. Повторюсь, ми хотіли тільки перемогти, а для цього потрібно було забивати.

– Як на команду вплинуло вилучення наприкінці другого тайму? 
– Не скажу, що це щось суттєво змінило. Ваня Лобай не мав достатньо ігрової практики, вийшов на поле та добре діяв у захисті. Вважаю, він не допустив помилок, які вплинули на кінцевий результат. 

– Різниця в три очки у турнірній таблиці із «Зіркою» збереглася. Можна сказати, що команда фактично забезпечила собі місце в еліті?
– Зовсім ні. Гра зі «Сталлю» є для нас не менш важливою. Сподіваємось, все складеться добре і ми не будемо переживати за перехідні матчі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: