Олексій Шевченко: "Я задоволений тим періодом, що провів у "Карпатах"

16 червня 08:11
Переглядів: 197
Шевченко

Традиційно, по завершенні відпустки на «зелено-білих» чекав повний медичний огляд. Чекаючи своєї черги в один із кабінетів, карпатівець Олексій Шевченко у коментарі для Інформаційного центру клубу розповів, як минув його відпочинок, підсумував сезон, що завершився та оцінив майбутній календар офіційних поєдинків для «Карпат».

«Відпустку провів у батьків у Дніпрі, зустрівся з друзями. Добре відпочив, але вже скучив за футболом. Хочеться якнайшвидше повернутись до роботи. Звичайно, самостійно також підтримував форму, ходив у тренажерний зал. Кілька разів з хлопцями збирались та грали у футбол», – каже Олексій.

«Я задоволений тим періодом, що провів у «Карпатах». Отримав хорошу ігрову практику. Добре, що ми змогли виправити складну ситуацію, в якій перебувала команда та лишились у вищій лізі. Всі добре попрацювали».

«Сильно не розглядав календар, адже нам все одно доведеться зіграти проти всіх суперників. Подивився тільки з ким будемо грати у перших турах. Нас чекає ще період міжсезонних зборів, де маємо провести кілька товариських ігор. Впевнений, кожен із спаринг-партнерів допоможе нам якісно підготуватись до старту чемпіонату»
 
«Львівське дербі? Впевнений, що це буде дуже цікавий матч. Головне, аби він зібрав велику кількість глядачів на стадіоні», – резюмував воротар «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: