Олена Підгрушна: 1 травня у нас починається планова робота

31 березня 19:00
Переглядів: 204
Підгрушна

Капітан збірної України з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна (на фото) з Тернополя, розповіла про сезон, що завершився, своє самопочуття та плани на майбутнє.

«Перед початком сезону, я просто хотіла повернутись на той рівень з яким закінчувала виступи. Намагалась, хотіла, розуміла, що в мене більше амбіцій ніж можливостей. Коли почались перші старти і зразу дві бронзи – це стало сюрпризом. Це було шоком не тільки для мене а й для тренерів і всієї команди. До початку сезону говорили про те що я можу не витримати весь сезон, тренери говорили, що будуть спади і можливо не зможу пройти рівно сезон. Мало вірили, що я зможу пройти рівно весь сезон. І коли сезон закінчився тренер сказав – ти все ж змогла це зробити, це добре, будемо на наступний сезон доробляти те, що не зробили цього.

Після роботи в міністерстві мені потрібно було набрати спортивну форму і для того щоб бути повністю готовою до перших зборів я займалась танцями. Це другий мій улюблений вид спорту. Я люблю танці ще з дитинства і свого часу в мене був вибір між ними і біатлоном. Я залюбки використала цю можливість – танцюючи підтримувати форму, працюючи в міністерстві.

Новий тренер збірної здивував тим, що він поліглот. Знає шість чи вісім мов і може спілкуватись чи не з усім світом. Він дуже відкрита людина і став близьким з кожною із дівчат. Дуже хороші в нас стосунки, нема ніяких конфліктів. Дуже теплий колектив цього року. І це теж допомогло. Я, Юля Джима, ще кілька чоловік за півроку не були жодного разу дома, навіть на свята. Цей мікроклімат і дозволив витримати весь сезон без нервових зривів, падіння настрою. Спокійно завершили сезон і з хорошим настроєм повернулись додому.

Щодо хвороби, то ми думаємо, що це мононуклеоз. Звичайно хочеться вірити, що ні, але скоріш за все це він. Скоріш за все це вже протягом десяти років, бо завжди в один і той час я хворію. Цього року здавши аналізи змогли його визначити і стримати, я змогла пройти сезон без серйозних захворювань і пропусків. Для тахікардії є теж кілька причин. Я планую їхати в Німеччину для діагностики, щоб розставити всі крапки над «і»: і серце, і легені, і мононуклеоз і все інше. Хай мені скажуть зроби те і будеш здорова.

Що стосується допінгу то мілдронат дуже спірний препарат. Звичайно, що в нас налагоджена система лікар-спортсмен-тренер. Принаймні в збірній нема самостійних рухів. Зараз багато спортсменів зловили на його вживанні, але до того, не знаю чи робили досліди, проте пропустили той момент, що він довго може знаходитись в крові. Ми до останнього надіємось, що з Ольги Абрамової повністю знімуть звинувачення, або буде мінімальне покарання. Це спірне питання ще й тому,що на результат він не пливає, але знаходиться в крові довший час.

Не скажу, що відпочинок буде довгий, бо 1 травня у нас починається планова робота. В кінці травня будуть тренувальні збори. Квітень місяць маємо для відпочинку, поправлення здоров’я і поїздки до батьків», – розповіла Олена Підгрушна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: