Олена Підгрушна: "Була задача №1 – зберегти квоту"

30 березня 08:47
Переглядів: 584
Підгрушна

Капітан збірної України з біатлону, тернополянка Олена Підгрушна, розповіла Громадському телебаченню про свої враження від сезону, що минув та молодих резервістів збірної.

- Якщо порівнювати з моїми очікуваннями то це дуже вдалий сезон. Тому, що після року паузи перше моє бажання було повернутись на той рівень на якому я була, а вийшло так, що перевершила попередній рівень. Звичайно, що це мене тішить. Я вже неодноразово згадувала, що єдине розчарування – це залишок після Чемпіонату світу, те що жіноча команда залишилась без нагород. Звичайно і я в цьому винувата, бо допустила промах в естафеті. А загалом сезоном я задоволена.

Після кожної гонки, після кожного етапу робиться аналіз. І звичайно після ЧС обговорювали, але ще не проведений 100% аналіз, не всі дані є у тренера по виконаній роботі. Треба було приїхати додому відзвітувати. Так, що серйозна розмова ще попереду. Це те, що стосується цифр, а якщо суб’єктивна думка, то в нас не було планомірної підготовки під ЧС. В нас була задача №1 зберегти квоту. Ми розуміли, що не відомо як почуватиметься Валя Семеренко, Юля Джима, я після повернення. В жіночій команді в нас зараз такий собі перехідний період.

В нас є молода перспективна молодь: Аня Кривонос, Юля Журавок, Яна Бондар. Цього року Христина Дмитренко здобула «золото» на Юнацьких Олімпійських іграх. Вони вже доказують свою перспективність медалями і не потрібно гадати «Хто?». В них попереду ще буде важкий переломний період – перехід в дорослий біатлон. Це самий складний період у спортсмена. А потім вже хто як витримає. Але я вірю, що в особі цих дівчат – буде достойна наша заміна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: