Олена Підгрушна на чемпіонаті Європи обморозила пальці

05 лютого 19:37
Переглядів: 207
Default Image

Про це розповіла під час зустрічі в Тернополі триразова чемпіонка Європи з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна, пише Gazeta.ua.

„Сильний мороз під час змагань – це, напевне, найгірше що може бути. До самого старту ми ходимо закутані, стрибаємо, аби розігрітися. Коли виходиш на старт – холод проймає наскрізь. Багато одягу на себе не можемо одягнути, бо потрібно рухатися. Найбільше страждають руки – бо мусимо бігати в тих рукавицях, в яких звикли стріляти – вони з тонкої шкіри та еластику. Ті самі, в яких бігаєм при плюс сім, беремо, коли надворі мінус двадцять. Думаю, хто слідкує за змаганнями – бачить, як перед стрільбою спорсмени руками крутять – це від холоду”, — розповіла спортсменка.

Під час естафети дівчата отримали обмороження пальців рук.

„Пригадую на одних змаганням минулого року хорватський спорсмен відморозив палець так, що на фініші він посинів, і йому мали проводити операцію. В нас, на щастя, все обійшлося в легшій формі”, — розповіла Підгрушна.

Тернопільська біатлоністка, яка завоювала на чемпіонаті Європи три золоті медалі, відзначила дружні відносини, які склалися під час змагань між командами різних країн.

„На одній з гонок в українського спорсмена виникли проблеми при стрільбі – йому допоміг російський тренер. Це при тому, що Росія вважається нашим найбільшим суперником. Після моєї першої перемоги, мене привітали напевне всі члени російської команди, а найбільше здивував німець – здається, він змажчиком був у команді. Одразу підійшов і почав шось розпитувати. Звідки мене всі знають, подумалось?”, — зізналась спортсменка.

Нагадаємо, перше місце в неофіційному командному заліку на чемпіонаті Європи – у збірної Росії, наші співвітчизники – другі, маючи в активі чотири золоті, шість срібних і одну бронзову нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: