Олена Підгрушна: "Підготовка зараз у нас дуже класна – усе грамотно розподілено"

07 червня 11:00
Переглядів: 289
Підгрушна

Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна поділилася враженнями від першого тренувального збору національної жіночої команди у Чернігові в рамках підготовки до нового сезону-2018/2019 під керівництвом нового наставника «синьо-жовтих» Андрія Прокуніна.

Олена Підгрушна, зокрема, зазначила, що новий старший тренер збірної України з біатлону Андрій Прокунін приємно здивував своїми першими діями та поглядом на роботу.

«Коли ми зустрілися в цьому році з тренерами, мені дуже сподобалася фраза Григорія Івановича Шамрая: «Ну, що? Знову в перший клас в перший раз?». Новий сезон починаємо з чистого аркуша, з новими надіями, новими бажаннями і амбіціями. Підготовка зараз у нас дуже класна – усе грамотно розподілено. Один тренер займається технікою, другий – стріляниною, ще один – якимись спільними речами. Дуже багато всього нового приходить, і Андрій Вікторович Прокунін з’явився й відразу зі стрільби, по затворам, з технічної підготовки приємно здивував. Здивував своїми першими діями, поглядом на роботу. Мені таке подобається.

Тренери також дають багато інформації молоді – по підготовці, по вправах, по техніці й виконанню. Якби ми їм ще щось говорили, це було б зайвим. Звичайно, з часом все буде видно. Якщо у когось на трасі помилка і тренери не встигають все охопити, будемо підказувати, але поки вони досить інформації отримують від старших тренерів. Вони точно є мудрішими, ніж ми», – розповіла капітан збірної  України  Олена  Підгрушна.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: