Олена Підгрушна привезе Олімпіаду на Тернопільщину?

08 квітня 07:07
Переглядів: 356
підгрушна

Минулого тижня олімпійська чемпіонка з біатлону стала заступником міністра молоді та спорту і ось новий кар’єрний злет.

Знану в Україні і світі спортсменку запросили очолити організаційний комітет з проведення в Карпатах зимових Олімпійських Ігор-2022 року. Заявку на проведення престижних змагань планують подати до МОК одночасно з проведенням виборів президента 25 травня.

Громадську раду з підготовки до всесвітніх ігор доручено координувати чоловіку Олени Підгрушної — народному депутату Олексію Кайді. В планах сімейного тандему в найкоротші терміни розгорнути будівництво спортивних баз та стадіонів у Західній Україні і, зокрема, на Тернопільщині. Планується відродити і розбудувати тренувальну біатлонну базу в селі Підгородньому. Там спорудять сучасну лижну трасу зі стадіоном для проведення етапів кубка Світу з цієї дисципліни. Уболівальники з Європи зможуть добратися до Підгороднього завдяки реконструкції тернопільського аеропорту. Для цього продовжать злітно-посадкову смугу в напрямку Смиківців, щоб можна було приймати великі Боїнги та Аеробуси. З аеропорту прокладуть залізничне полотно в напрямку Підгороднього вздовж об’їзної дороги Тернополя. З’явилися перспективи у санно-бобслейної траси в Кременці. Там планують замінять дерев’яну обшивку на сучасну з пластикового сплаву. Розібрану деревину використають для глядацьких трибун на 3 тисячі місць. В арсеналі знаного господарника Олексія Кайди, який три роки керував обласною радою, багато інших чудових ідей

Церемонію відкриття і закриття зимової Олімпіади-2022 проведуть на Львів-Арені, яка простоює тривалий час після футбольного Євро-2012.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: