Олена Підгрушна у приємній ейфорії після весілля

28 травня 07:41
Переглядів: 1235
Підгрушна кайда

Перше інтерв’ю після весілля чемпіонки світу Олени Підгрушної.

Згадуючи про неймовірний день вже офіційна дружина народного депутата Олексія Кайди не може виділити окремих спогадів, каже, хочеться запам’ятати кожну хвилину, від початку і до кінця весілля.

«Найбільше вразила неймовірна атмосфера свята. Було весело, цікаво, без пафосу. Лунала лише українська музика, всі гості були у доброму настрої. Підходили до нас і дякували, за чудово проведений час. Молодята танцювали майже усі танці, це також приємно дивувало гостей. Тож, навіть після славнозвісної «Горіла сосна» гості не розходилися» – розповіла Олена.

Молодята вінчалися у селі Велика Березовиця біля Тернополя, адже там батьківська хата Олени. Молоде подружжя ходило на навчання духовного наставника родини. «Я багато подорожую, а от вінчатися ми вирішили саме поблизу батьківської хати. Церкві, де ми з Олексієм брали шлюб, більше 150 років, вона мені дуже подобається» – додала Олена Підгрушна.

Весільні подарунки молодята ще не встигли відкрити, але близькі люди підготували для них багато приємних сюрпризів. Наприклад, один з тренерів біатлоністки подарував подружжю газонокосарку. «Приємно здивували племінниці Олексія, вони зробили подарунки власними руками: коралі і скриньку. Саме такі речі є особливими, приємними. А сьогодні дівчатка цілий ранок бігають і кажуть, що тьотя Лєна дуже красива. Душа радіє» – зізналася новоспечена дружина.

Молодята поки не збираються відпочивати. Замість медового місяця сьогодні пара вирушає на спортивні збори у Суми

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: