Олена Підгрушна виступатиме за Львів, Харків або Суми?

30 квітня 23:40
Переглядів: 694
підгрушна

Відома тернопільська біатлоністка, чемпіонка світу-2013 тернополянка Олена Підгрушна може змінити прописку. 

До цього її спонукають останні події навколо тренувальної бази у Підгороньому. Нагадаємо, голова Тернопільської райдержадміністрації Віктор Щепановський підписав розпорядження про виділення 15 земельних ділянок всередині лижно-ролерної траси, що може постаити під загрозу існування спортивного об’єкту.

«Мене найбільше дивує те, що Президент України розказує про підготовку до Олімпіади-2022, для подачі заявки. І чомусь керівництво нашої області не звертає увагу на це. У Кременці занепадає санна траса та трампліни, а у нас знищують біатлонну базу.

Мені після чемпіонату світу знаєте що подарували? Значок, старий ай-пад, букетів квіті і розгром бази. Хоптян дав минулорічний значок «Честь і слава Тернопільщини». Минулого року видав указ, а зараз тільки подарував. А тепер виконуючий обов’язки голови обласної ради Сергій Тарашевський подарував найдешевший айпад, де навіть сім-карта не вставляється,» – розповіла Підгрушна.

У Харківській, Сумській та Львівській областях зараз активно розбудовується біатлонна інфраструктура. За кожну перемогу спортсменів преміюють.

«Реально в мене вже є запрошення у Львів і Харків, Суми. Будь-яка область мене забере з руками і ногами. І дадуть мені більше, ніж дали мені в мене області. Мої не дали нічого. Конкретних обіцянок також не було». – додала Олена Пдігрушна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: