Ольга Балтажи вигравши ЧЄ-2014 автоматично потрапляє на чемпіонат світу

24 жовтня 07:15
Переглядів: 142
Ольги Балтажи

З золотою нагородою повернулася франківська спортсменка Ольга Балтажи з чемпіонату Європи серед жінок з шашок-100 (класична блискавична гра), котрий нещодавно завершився у Таллінні (Естонія).

На шляху до титулу прикарпатська шашистка обіграла колегу по команді чотириразову володарку світової першості Дарію Ткаченко, чемпіонок Естонії та Литви, а також представницю Польщі Агнету Флісіковську. У підсумковому заліку Балтажи випередила титуловану росіянку Тамару Тансиккужину та діючу чемпіонку світу із Латвії Зою Голубєву.

Як повідомляє сайт ОДА, Балтажи була вражена тим, як місцеві вболівальники підтримували українців. "Коли я приїхала до Естонії, перше, що побачила, – це білборд із синьо-жовтим прапором, на якому напис українською мовою: "Естонія підтримує Україну". Естонці висловлюють колосальну підтримку нашій державі. Це, у свою чергу, стало ще більшою мотивацією для перемоги", - поділилася враженнями франківчанка.

Не пройшло повз уваги й питання щодо спілкування з російськими спортсменами.

"Я розповіла їм про реальну ситуацію, яка зараз є в Україні. Багато хто з них, враховуючи російський інформаційний простір, вважали, що українці воюють між собою. Але ми розповіли, що це не так. І коли вони підходили мене вітати, то казали: "Поздравляем! Слава Украине!", - розповіла новоспечена тріумфаторка.

Зазначимо, що лише три представниці Старого Світу потрапляють на світову першість. Таким чином, Балтажи стала не лише кращою серед 43 учасниць із 10 країн Європи, але й здобула путівку на чемпіонат світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: