"Олімпік" - "Карпати" 0:0. Післяматчева прес-конференція Романа Санжара

27 серпня 14:00
Переглядів: 191
Роман Санжар

Головний тренер "Олімпіка" Роман Санжар зустрівся з представниками ЗМІ після гри з "Карпатами" (0:0).

- Напередодні дня народження нашого президента, хотілося його привітати і виграти гру. Але, на жаль, не вийшло. Був рівний матч, ми створили достатньо моментів, але підвела реалізація. Дозволили супернику створювати напівмоменти біля своїх воріт, добре, що не програли. Хотілося перемогти, адже ми грали удома, але не вийшло. Не можу дорікнути хлопцям у відсутності бажання, але реалізація позначилася на результаті.

- Яку оцінку поставили б своїй команді?

- Важко ставити оцінки. Ми не добилися результату. Не скажу, що все було дуже погано, але і не скажу, що ми награли на перемогу. Важка гра, моменти у нас були, але щоб перемагати, потрібно забивати голи. Забитий м'яч вплинув би на психологію. Я незадоволений нашою грою і нашими діями, будемо розбирати наші помилки.

- Які завдання ставили своїй команді в обороні, адже "Олімпік" знову не пропустив?

- Все як завжди, потрібно було не дати зіграти супернику, знайти свої моменти і реалізувати їх. Не буду говорити про індивідуальні тактичні моменти. Коли м'яч знаходиться у суперника, в нашій команді всі гравці працюють на оборону.

- Чи буде "Олімпік" посилюватися до кінця трансферного вікна?

- Так, у нас є попередня домовленість, до кінця трансферного вікна у нас з'явиться ряд футболістів. Із відходом Дмитра Немчанінова у нас з'явилися проблеми на позиції лівого захисника, сьогодні довелося там використовувати Артема Шабанова. Він повністю закрив позицію в обороні, але в атаці ми втратили. Хоча в кінці першого тайму у нього все виходило, а от у другому таймі ми втратили в атаці. У нас є проблемні позиції, постараємося закрити їх за цей короткий проміжок часу

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: