Олімпієць Дмитро Підручний зустрівся зі студентами та викладачами педуніверситету

12 квітня 14:52
Переглядів: 211
підручний

З ініціативи факультету фізичного виховання Тернопільського Національного педагогічного університету імені В.Гнатюка та за сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України і обласного осередку Олімпійської академії у вузі відбулась зустріч з чемпіоном Всесвітньої зимової Універсіади 2013 року, учасником ХХІІ зимових Олімпійських ігор, членом Національної збірної з біатлону, майстром спорту міжнародного класу, студентом 5 курсу факультету фізичного виховання Дмитром Підручним та членами виконкому обласного відділення НОК України заслуженими тренерами України з біатлону Олегом Бунтом та Павлом Клочком.

Від педагогічного колективу та студентства університету вступив декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко. Про перші кроки у спортивній кар’єрі свого вихованця Дмитра Підручного розповів заслужений тренер України з біатлону Павло Клочко. Наставник спортсмена Олег Бунт, у свою чергу, розкрив особливості підготовки спортсменів до змагань.

Протягом півтора години присутні в актовій залі цікавилися спортивним і особистим життям Дмитра Підручного. На завершення зустрічі професорсько-викладацький колектив, студенти університету, представники Тернопільського обласного відділення НОК України та регіонального відділення Олімпійської академії України побажали Дмитрові здоров’я, щастя і нових звершень на спортивному Олімпі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: