"Олімпійське літо" завітало на Бучаччину та Лановеччину

24 червня 18:48
Переглядів: 312
олімпійське літо

Спортивні змагання в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» відбулись в Бучацькому районі – в оздоровчому комплексі «Лісовий» та міжгосподарському дитячому оздоровчому закладі «Лісовий двіночок», а також у стаціонарному заміському оздоровчому таборі «Лісова казка», що на Лановеччині.

Усі діти, які впродовж першої зміни відпочивають у цих закладах, намагались максимально взяти участь у різноманітних естафетах «Олімпійського літа» і за перемогу в них отримати якомога більше «талонів здоров’я». І це зрозуміло, адже після закінчення усіх випробувань їх можна було обміняти на призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Отож, юні учасники із завзяттям кидали м’яч у кільце, а мішечки – у горизонтально розміщене коло, садили та збирали «картоплю», змагались в естафетах на координацію рухів (носили тенісну кульку в ложці), човниковому бігу 4 по 9 метрів (переносили м’ячі для великого тенісу на швидкість), флорболі (обводили фішки зі справжньою ключкою та м’ячем, як у хокеї на траві), веденні футбольного м’яча навколо фішок, оббігали їх на спритність та швидкість, змагались у кількості стрибків за одну хвилину, бігали «змійкою» на швидкість, кидали тарілочки «фрізбі» у вертикально розміщене коло, збивали кеглі в естафеті «боулінг».

Після закінчення змагань найбільш підготовлені учасники отримали грамоти та медалі від Тернопільського «Спорту для всіх», а всі інші дітки – відзнаки, призи з логотипом «Спорт для всіх» та зошити, закладки, лінійки від спонсора заходу – видавництва «Школярик». Загалом, як переконані організатори таких змагань, розвиваючи швидкість, спритність, координацію рухів діти в іграх та розвагах готуються до повсякденного життя, стають сильнішими фізично. А ще юні учасники, змагаючись, непомітно навіть для самих себе, розвивають морально-вольові якості та звичайно оздоровлюються, адже всі заходи в рамках «Олімпійського літа» відбуваються на природі, в зеленій зоні, серед мальовничих лісів та луків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: