Олімпійський День у Тернополі відзначать легкоатлетичним пробігом, вікторинами та конкурсами

26 червня 16:27
Переглядів: 234
біг

У неділю, 29 червня, в Тернополі відбудеться Олімпійський день. Триватиме свято з 16 години на Театральному майдані. За традицією, відзначають його в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), і цьогоріч святкується 120-річчя цієї знаменної події.

В Україні заходи з нагоди Олімпійського дня стартували 21 червня у Києві і включали розминку від чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, легкоатлетичні пробіги, змагання з плавання на відкритій воді, акватлону, кануполо, веслування на байдарках і каное, вітрильну регату, різноманітні конкурси. Взявши естафету Києва, Олімпійський день цими днями крокує великими та малими містами України. Тернопіль у цьому контексті не стане винятком.

Так, 29 червня з 16-тої години на Театральному майдані проходитимуть вікторини на Олімпійську тематику, показові виступи провідних спортсменів із боксу, боротьби, велотріалу, змагання з шахів та шашок, флорболу, настільного футболу. На наймолодших учасників заходу чекатиме конкурс малюнку на асфальті на спортивну тематику. Планують організатори і проведення флешмобу за мир та ряд інших цікавих конкурсів. А з 17-30 для усіх шанувальників бігу пройдуть традиційні легкоатлетичні забіги у різних вікових категоріях.

Організовують захід Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільське обласне відділення Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: