Олімпійський тиждень на Львівщині завершився змаганнями з кросу

09 жовтня 16:39
Переглядів: 159
Легка атлетика

 

Днями у Снопківському парку стадіону «Україна» у Львові відбулися відкриті змагання з легкоатлетичного кросу, що своєрідними чином підсумували різноманітні заходи за програмою Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

До організації цих спортивно-масових змагань долучилися управління з питань фізичної культури та спорту львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, облрада фізкультурно-спортивного товариства «Україна» та Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», інформує noc-ukr.org.

У легкоатлетичних забігах взяли участь команди виробничих колективів, збірні обласних організацій профспілок та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. Загалом суддівська колегія зафіксувала участь 329 учасників з 25 команд, що мали змогу випробувати себе на кросових дистанціях довжиною 500 м, 1 км та 2 км.

Переможці та призери забігів у окремих номінаціях були відзначені грамотами, медалями, а також подарунковою продукцією НОК України – щоденниками, буклетами та футболками.

Позитивні емоції, задоволення та заряд бадьористі від участі у цих цікавих бігових змаганнях отримали усі учасники змагань.

А серед кращих виявилися: Обласна організація профспілки будівельників, ДЮСШ «Сокіл», ДЮСШ «Надія», Володимир Молінський (Терком вугільників), Марія Гудак (АПК), Олександр Баличев (Терком вугільників), Галина Калинович (Терком вугільників), Іван Дмитренко (ДЮСШ «Сокіл»), Галина Корпанець (ДЮСШ «Сокіл»), Олександр Ткачук (СДЮШОР «Берізка»), Ірина Бабій (ДЮСШ «Надія),

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: