Олімпійці Львова Тарас Міщук та Ксенія Пантелєєва взяли участь у проекті НОК України #OlimpicLab

31 жовтня 19:00
Переглядів: 349
НОК

Цими днями в актовій залі Львівської ЗОШ № 37 з поглибленим вивченням французької мови за участю уславлених олімпійців Львівщини, а саме: заслуженим майстром спорту України з фехтування, учасницею двох літніх Олімпіад 2012 року у Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро Ксенією Пантелєєвою та веслувальником-каноїстом, бронзовим призером Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Тарасом Міщуком відбувся інтерактивний освітньо-виховний захід НОК України #OlympicLab у модулі «Історія олімпійського руху»

Модератор: Куречко Галина - стипендіат НОК України, учасниця І Юнацьких зимових Олімпійських ігор 2012 року в Австрії.

В цікавій зустрічі взяли участь 78 школярів 4-х класів, а також їхні вчителі й директор школи Володимир Оверко.

Серед гостей такої пізнавальної події були також доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, майстер спорту Ольга Зіньків та виконавчий директор відділення НОК у Львівській області, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері Христина Опьола, котра вручила комплект тематичних книг для шкільної бібліотеки з автографами присутніх олімпійців.

Про історію Олімпійського руху школярам розповіла викладач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету ім. І. Боберського Вероніка Лахман, а про сучасні Олімпійські ігри розказали гості-олімпійці Тарас Міщук і Ксенія Пантелєєва як безпосередні учасники Ігор літніх Олімпіад.

При підведення підсумків школярі розподілилися на три команди й взяли участь в олімпійській вікторині. При цьому усі діти за активну участь у заході отримали подарунки від НОК України й особливо незабутнім було спільне фото на довгу й приємну згадку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: