Орест Кузик: "В нижній шістці в комбінаційний футбол грають лише "Сталь" і "Карпати"

18 травня 21:40
Переглядів: 140
Орест Кузик

Вихованець львівських «Карпат» є беззаперечним лідером «Сталі». На його рахунку вісім забитих голів і місце у десятці кращих бомбардирів УПЛ. В суботу Орест та його партнери проведуть дуже важливий матч із «зелено-білими» на стадіоні «Україна». Напередодні вирішального поєдинку Кузик поділився своїми враженнями з Інформаційним центром ФК «Карпати».

– Оресте, з яким настроєм «Сталь» готується до гри у Львові?
– Підходимо до матчу зі звичайним настроєм, зрештою, як і до всіх матчів УПЛ. Налаштування бойове, поїдемо до Львова за перемогою, адже нам ці очки вкрай необхідні. Що стосується самого приготування, то все відбувається у звичному режимі.

– В суботу відбудеться «матч за життя»?
– Всі розуміють важливість цього поєдинку, але надмірне налаштування буде зайвим. Важливо – не перегоріти. Вважаю, що готуватися потрібно так, як завжди, а вже у день матчу кожен з хлопців зробить для себе висновки і усвідомить, що означає ця гра для нас і нашого клубу. 

– «Сталь» може уникнути прямого вильоту з УПЛ навіть, якщо програє. Це станеться за умови поразки «Чорноморця» в паралельному матчі проти «Зірки». Такий варіант в думках тримаєте?
– Думаємо лише про перемогу. Не потрібно сподіватися на когось, треба власноруч виконувати своє завдання. Як би не розгорталися події в матчі за участю одеситів, нам потрібно покладатися лише на себе.

– «Карпати» – єдина команда з нижньої шістки, яку не перемагала «Сталь» у цьому сезоні. Львів’яни – найбільш незручний суперник?
– Не скажу, що незручний. Просто я вважаю, що з усіх представників нижньої шістки в комбінаційний футбол намагаються грати лише дві команди: ми і «Карпати». Тому наші матчі завжди цікаві. У львів’ян дуже хороша команда і класний підбір виконавців. Однак немає нічого неможливого.

– Комбінаційна гра «Карпат» будується завдяки Карраскалю та Ербесу, які проти «Сталі» не зіграють. Також не допоможе господарям Іван Лобай. 
– Це ключові гравці «Карпат» і цей факт має значення напередодні гри. Вони не гратимуть, отже львів’яни вимушені будуть діяти по-іншому, доведеться змінювати стиль гри. Для нас це великий плюс, оскільки це хороші футболісти з високою індивідуальною майстерністю. Сподіваюся, це зіграє нам на руку і «Сталь» здобуде важливі три пункти.

– Ви є уродженцем Львова і традиційно не залишаєтеся без підтримки рідних під час матчів у місті Лева. Суботній двобій не буде винятком?
– Батьки і брат, а також друзі та знайомі прийдуть підтримати мене і мою команду. Мої близькі розуміють всю важливість цього поєдинку, тому я відчуватиму їхню підтримку.

– Серед гравців «Карпат» у вас є друзі?
– Я чудово спілкуюся зі всіма футболістами львівського клубу. Практично кожного знаю і підтримую хороші відносини. Під час відпустки, наприклад, збираємося і граємо у футбол. Напередодні матчу ми не спілкувалися, тому, думаю, тепло поспілкуємося вже по його завершенні.

– Ви є ключовим гравцем «Сталі». Відчуваєте особливу увагу до себе з боку суперників?
– На полі грає команда, а не один гравець. Звичайно, в певних епізодах відчуваю більшу увагу. Захисники намагаються не дати мені розвернутися і прийняти м’яч. Проте все залежить від виконання футболістами установок тренера. Якщо це відбуватиметься, то особливих проблем виникати не повинно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: