Орест Лебеденко: "Мар’ян Швед – це наш маленький козир"

03 вересня 10:14
Переглядів: 152
Лебеденко

Трохи більше року тому, у матчі проти київського «Динамо» на НСК «Олімпійський», відбувся дебют молодого вихованця «Карпат» – Ореста Лебеденка. Минув час, Орест не тільки добре влився у карпатівський колектив, а й зумів закріпитись в основному складі львів’ян. Після перемоги над киянами Лебеденко поділився враженнями від впевненої перемоги своєї команди та згадав свій дебют.

«Намагались працювати від оборони, вибігаючи в контратаки. У першому таймі нам це вдавалось. Щодо гри, то сьогодні повністю віддавались на полі, боролись один за одного. Це дало позитивний результат», – розповідає Орест.

«Після вилучення нам вдалось перебудуватись. Відразу на поле вийшов Олег Бородай, який доволі непогано влився у гру. Можна сказати, що вся команда відіграла дуже добре».

«Звичайно, згадував свій дебют на цьому стадіоні. Тоді я грав проти Ярмоленка, сьогодні – з Циганковим. З ним також було дуже важко, не сказав би, що він чимось слабший за Андрія».

«Вдалось перемогти за рахунок контратак. Мар’ян Швед нас сьогодні врятував, він – наш маленький козир. І, звичайно, передачі від Мякушка та Карраскаля – дуже хороші. Вважаю, ми провели якісний матч, зіграли всі добре, тому немає кого особливо виокремлювати».

«Після червоної картки ми грали вже більше від оборони. Не виходило вибігати в атаки, перебуваючи в меншості. Тому зосередились на захисті», – підсумував карпатівець

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: