Орест Лебеденко: "З "Олександрією" завжди тяжко грати"

21 липня 10:50
Переглядів: 130
Лебеденко

Першим офіційним поєдинком у новому сезоні для «зелено-білих» стане зустріч з «Олександрією». Повернувшись із короткого збору в Польщі, підопічні Олега Бойчишина розпочали підготовку безпосередньо до недільного протистояння з олександрійцями. Як проходять тренування та з яким налаштуванням команда підходить до матчу з командою Володимира Шарана у коментарі для Інформаційного центру клубу розповів Орест Лебеденко.
 
«Настрій завжди бойовий, – каже Орест. – Готуємось у доброму гуморі. Сподіваюсь, буде хороша гра та позитивний результат». 

«Налаштування має бути на максимумі. Суперник непростий, з ними завжди важко грати. Це показували наші останні матчі. Розбирали їхню гру, старались на тренуваннях зосереджуватись саме на підготовці до мату з «Олександрією». Сильні сторони цієї команди – перехід як з оборони в атаку, так і навпаки. Сподіваюсь, що у нас все вийде та своїми сильними якостями ми зможемо здобути позитивний результат. Як я вже сказав, ми готуємось тільки з хорошим настроєм».

«У команді зараз дуже хороша атмосфера. Всі дружні та налаштовані на недільну гру. Дуже скучили за футболом, за чемпіонатом. Впевнений, це допоможе нам у матчі з «Олександрією».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: