Оргкомітет "Євробаскет- 2015" підписав і передав владі приймаючих міст договори про проведення турніру

26 грудня 22:04
Переглядів: 241
Євробаскет-2015

Місцевий організаційний комітет "Євробаскет-2015" підписав договори про співпрацю з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу і передав їх до Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Одеської і Харківської міських радд та в Київську міську державну адміністрацію.

"Договори визначають правовідносини між організатором та приймаючими містами Євробаскет-2015 з усіх аспектів підготовки турніру і передбачають розробку цілого ряду концепцій. Основою для співпраці з містами-господарями є угода про проведення турніру, укладена між Федерацією баскетболу України ( ФБУ ) і ФІБА Європа, а також досьє заявки, до якої увійшли письмові гарантії приймаючих міст про всіляку підтримку проведення Євробаскету-2015 в Україні", - наголошується в повідомленні прес-служби МОК "Євробаскет-2015" у четвер.

Директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський вказав, що ці договори регулюють питання підготовки транспортної, дорожньої, спортивної, готельної інфраструктури міст, питання промоушена чемпіонату, а також належного рівня безпеки, охорони правопорядку та медичного обслуговування під час турніру.

"Ми очікуємо, що найближчим часом міста підпишуть договори зі свого боку. Хочу нагадати, що підписання такого договору ще не гарантує проведення турніру в місті. Однією з головних передумов проведення є наявність побудованої арени, яка відповідає всім вимогам ФІБА Європа" , - підкреслив він.

Як повідомлялося, Україна 18 грудня 2011 отримала право на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. До проведення матчів турніру готуються Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків і Львів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: