Оргкомітет Євробаскету-2015 підписав з містами договори про проведення змагань

30 грудня 16:04
Переглядів: 84
євробаскет

Місцевий організаційний комітет «Євробаскет-2015» підписав договори про співпрацю щодо підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу та передав їх до Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Харківської міських рад та Київської міської державної адміністрації, про це передає прес-служба Львівської міськради.

Договори визначають правовідносини між організатором та приймаючими містами Євробаскету-2015 щодо всіх аспектів підготовки турніру і передбачають розробку цілої низки концепцій.

Основою для співпраці з містами-господарями є угода про проведення турніру, укладена між Федерацією баскетболу України (ФБУ) та ФІБА Європа, а також досьє заявки, до якого увійшли письмові гарантії приймаючих міст про усіляку підтримку проведення Євробаскету-2015 в Україні. Місцевий організаційний комітет «Євробаскет-2015» є офіційно уповноваженою ФІБА Європа та ФБУ структурою для забезпечення операційної частини підготовки та проведення турніру Євробаскет-2015 в Україні.

«Ми ретельно опрацювали ці об’ємні документи. Вони регулюють питання підготовки транспортної, дорожньої, спортивної, готельної інфраструктури міст, промоції Євробаскету-2015, а також належного рівня безпеки, охорони правопорядку та медичного обслуговування під час турніру. Ми очікуємо, що найближчим часом міста підпишуть договори зі свого боку», – зазначив директор МОК «Євробаскет-2015» Маркіян Лубківський.

«Хочу нагадати, що підписання такого договору ще не гарантує проведення турніру в місті. Однією з головних передумов проведення є наявність збудованої арени, яка відповідає усім вимогам ФІБА Європа», – підкреслив директор турніру.

Як повідомлялося раніше, проект договору з містами-господарями був обговорений під час семінару для приймаючих міст, що відбувся 15 листопада цього року. До Євробаскету-2015 готуються 6 українських міст, а турнір пройде на тих аренах, які будуть побудовані своєчасно та у відповідності до вимог ФІБА Європа.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: