Основа ФК "Тернопіль" у двосторонці перемогла резервістів

26 червня 21:36
Переглядів: 190
фк тернопіль

Сьогодні, 26 червня, ФК «Тернопіль» провів одне тренування, на якому в двосторонці зійшлися, з однієї сторони умовно гравці основи (ряд футболістів основного складу перебувають на зборі студентської збірної України), з іншої – резервісти і футболісти, які знаходяться в розташуванні муніципалів на перегляді. Основа перемогла – 7:1.

Вже в першому таймі гру було зроблено. Основа діяла впевненіше, швидше, технічніше, тому не випадково, що голи в ворота резервістів забивалися на будь-який смак. Відкрив гольову феєрію Юрій Соколовський, котрий ударом головою замкнув навіс з лівого краю атаки Тараса Кривого (1:0). Незадовго, вже гольовою виявилася подача з правого краю Степана Клекота, яку красивим ударом в дотик реалізував Тарас Кривий (2:0). Ще один гольовий пас записав на свій рахунок Кривий, натомість голом відзначився Полянчук (3:0). Він ж після навісу Клекота виграв повітря і спрямував м’яча головою точнісінько в «дев’ятку» (4:0). Активний Клекот після кількох навісів, цього разу зробив простріл, Олександр Луцик відтіснив від м’яча опонента і Полянчуку не склало зусиль переправити «смугастого» в ворота з близької відстані (5:0), тим самим записати на свій бомбардирський рахунок хет-трик.

На початку другого тайму Ростислав Радкевич уникнув офсайдної пастки, яку намагалися створити наддосвідчені капітан Андрій Кондзьолка та граючий тренер Василь Чорний, обіграв молодого воротаря Арсена Конобу та переправив м’яча в порожні ворота (5:1). Очевидно, цей гол завів гравців основи, і ті ще двічі розписалися у воротах резервістів. Автором обох забитих голів став Юрій Соколовський. У першому випадку він майстерно переграв оборонця і технічно направив м’яча у кут воріт, а в другому – пробив метрів з 15-ти точнісінько попри стійку (7:1).  

Команди виступали в таких складах: «червоні» (основа) – Коноба – Чорний, Кондзьолка, Дубчак, Клекот – Кіцак, півзахисник на перегляді, Кривий, Соколовський – Гаврилюк-I, Полянчук; «зелені» (резерв) – воротар на перегляді – Козовик, Мороз, А. Когут (І. Когут), захисник на перегляді (М. Когут) – Сень, Радкевич, Войцищук, Дорі – Гаврилюк-II, Різник.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: