Останні новини з табору "Карпат": Гладкий залишається, Тлумак іде?

08 червня 11:15
Переглядів: 815
hladky

Серед футболістів ,що повернулися з відпустки, в стані "Карпат" на вчорашній день були відсутні Андрій Тлумак, Артем Федецький і Ерік...Олександр Гладкий зараз перебуває у Львові і швидше за все продовжить виступи за "карпати" ( наразі невідомо чи це буде продовження оренди, чи керівництво "Карпат" спробує викупити контракт).

 За останньою інформацією Ерік прибув до Львова 7 червня...Наразі невідомо чи продовжить бразилець грати за львівський клуб. Румунські "Газ Метан" і "Динамо" не проти бачити атакувального півзахисника у своїх лавах.

 У Андрія Тлумака закінчився контракт з львівським клубом і подейкують, що гравець зараз має статус вільного агента і нового контракту з клубом не підписував.

 Щодо новачків команди, то наразі нікого з новобранців немає...Можливо, що потенційні новачки появляться вже на перших виїзних зборах команди. Аналізуючи інформацію, цей збір відбудеться у Польші. За даними польського порталу "Карпати" проведуть контрольний поєдинок проти "Шльонська" (дата невідома) і чеського "Баніка" 26 червня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: