Останні новини зі стану "Скали"

17 червня 23:05
Переглядів: 413
Скала

Друголігова стрийська «Скала» шукає нового тренера. Про це в інтерв’ю програмі «ПАС» сказав президент команди Микола Кміть.

Нагадаємо, після відставки Володимира Реви, головним тренером «Скали» на кілька останніх турів у чемпіонаті було призначено Олега Лозінського, який до того працював у структурі клубу. Хто і коли очолить друголігову «Скалу», стане відомо найближчим часом. 

Також вирішується питання щодо участі Скали у турнірі команд U-19. Як зазначив Микола Кміть його команда готова грати в цьому турнірі, але ситуація така, що запорізький Металург, який вилетів у Першу Лігу, хотів залишити своїх 19 річних гравців у турнірі, але як нам відомо команда залишається у Прем'єр лізі. І виходить що стрийська команда буде 17 командою турніру, а це призведе до того що якась із команд кожного туру буде вільною від гри. Отож на такий крок керівництво ліги напевне не піде, хіба стриянам слід шукати собі напарника, разом з яким і будуть заявлятись у турнір U-19.

І на останок, відбувся випуск хлопців Академії, які досягли 17 років. Із цілої команди 10 хлопців поповнять склад Скали 2. За 3 роки, протягом яких відбувається випуск, це є рекордом. Із першого випуску було 4 гравці, із другого 7-8.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: