Остап Притула: "Є нагода нанести удар – треба бити"

04 травня 10:08
Переглядів: 179
ПРИТУЛА

У матчі юніорської першості з «Шахтарем» перший гол за «Карпати» забив півзахисник Остап Притула. По завершенні матчу 7-й номер «зелено-білих» розповів Інформаційному центру ФК «Карпати» про свій гол та пообіцяв, що він разом з партнерами в останніх іграх сезону зроблять усе, аби обійти донецький «Шахтар» і завоювати срібні нагороди. 

«Дякую за вітання. Емоції просто зашкалюють, хочу подякувати усім хлопцям за гру. Ми відчували, що можемо перемогти, що здатні виграти. Коли забивав гол, не було ніяких сумнівів бити чи ні. Є нагода нанести удар – треба бити. Потрібно проявляти ініціативу, брати гру на себе, вирішувати епізод. 

Коли «Шахтар» забив гол на початку другого тайму, ніяких негативних думок не було. Коли вони забили, ми навпаки, ще більше налаштувалися – ми знали, що переможемо. В підсумку так і вийшло! Коли ми забили третій гол, думок відійти в оборону у нас не було, адже коли б ми сіли в оборону, то могли знову пропустити. А треба було далі атакувати, спробувати ще забити. Ми завжди прагнемо до того, щоб посісти якомога вище місце. Зараз «золото» нам уже не світить, але за «срібло» ми будемо боротися і зробимо все, щоб стати другими», – пообіцяв Остап.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: