Патріот-Карраскаль та вчитель фізкультури Ді Франко

11 серпня 08:04
Переглядів: 279
Ді Франко

Чотири поспіль домашні поєдинки львівських «Карпат» дозволили насолодитись місцевим вболівальникам не тільки футболом, а й неформальним спілкуванням з футболістами. Напередодні гри із «Зорею» на вже традиційну зустріч із фанами завітали латиноамериканські улюбленці карпатівської торсиди Хорхе Карраскаль та Франціско Ді Франко.

Обов’язки зіркових гостей не закінчувались на роздаванні безлічі селфі та автографів. Головним завданням для гравців «Карпат» став продаж квитків на найближчий матч проти луганської «Зорі». Бажаючих відвідати недільну зустріч виявилось чимало, а тих, хто хотів особисто сказати хлопцям «¡Нola» – ще більше! Окрім цього, абсолютно кожен гість магазину «Фанат» міг запитати у футболістів про все, що їм хочеться. Особливістю стала нефутбольна тема спілкування.

На традиційне питання: «Що, як не футбол?» Франціско Ді Франко відповів, що міг би стати викладачем із фізичної культури, а хтось із вболівальників миттєво підхопив: «А може й тренером». Карраскаль хоч і не зізнався про свою можливу професію, але відкрив інший секрет – серце колумбійця досі самотнє. На запитання про уподобання в музиці обоє карпатівців синхронно сказали, що їхні смаки досить різноманітні. А Карраскаль наголосив, що слухає тільки колумбійських виконавців.

Коли частину із неформальним знайомством було завершено, ведучий всіх карпатівських соціальних акцій Михайло Коренев нагадав про подарунок, який завжди розігрується наприкінці зустрічі. Цього разу обійшлось без запеклих змагань, а новенький карпатівський рюкзак дістався юній Лаурі, яка у свій 7-ий День народження прийшла особисто познайомитись із футболістами «зелено-білих».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: